Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
8

Stuttgart letecky s návštevou Jarného festivalu

Krajina: Nemecko
Oblasť: Nemecko

Stuttgart letecky s návštevou Jarného festivalu Stuttgart letecky s návštevou Jarného festivalu Stuttgart letecky s návštevou Jarného festivalu Stuttgart letecky s návštevou Jarného festivalu Stuttgart letecky s návštevou Jarného festivalu
 


  1. Odlet z Viedne do mesta automobilov STUTTGARTU, ktoré leží v údolí obklopenom vinicami, pohoriami a lesmi. Transfer do hotela a prehliadka najväčších zaujímavostí mesta – kostol sv. Jána, námestie Schlossplatz, Starý a Nový zámok, televízna veža a iné. Návšteva MERCEDES BENZ MÚZEA, ktoré dokumentuje 130 rokov automobilovej histórie. Múzeum vás vyvezie do výšky 34 metrov a vráti vás na cestu späť v čase - do roku 1886, kedy sa začína legenda s priekopníckym vynálezom  Gottlieba Daimlera a Carla Benza – vynálezom automobilu. Len málo vynálezov malo taký vplyv na ľudstvo ako tento. Na ploche 16 500 m2 osemposchodovej budovy sa nachádza celkovo okolo 160 vozidiel všetkých typov s viac ako 1500 exponátov, ktoré dokumentujú históriu tejto značky a prezentujú bohatstvo a rozmanitosť jednotlivých vozidiel tejto značky. Ubytovanie, nocľah.


  2. Po raňajkách voľný program a návšteva 82. ročníka JARNÉHO FESTIVALU v Stuttgarte s rozmanitými zábavnými atrakciami nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Nocľah.  


  3. Po raňajkách návšteva PORSCHE MÚZEA s prehliadkou závodu. Múzeum tvorí priestranná výstavná plocha, okolo 80 vozidiel a rôzne menšie exponáty, ktoré návštevníkov prenesú do fascinujúcej histórie Porsche. Medzi špeciálne interaktívne prvky patrí dvanásť metrov dlhá dotyková stena, ktorá každého návštevníka láka, aby s ňou cestoval v histórii automobilov s približne 3 000 obrázkami, kresbami, plagátmi a reklamami. Ďalším vrcholom expozície je zvuková inštalácia „Porsche in the Mix“ s virtuálnymi živými prehliadkami, formátmi zmiešanej reality a novou aplikáciou Múzeum Porsche, ktorou rozširuje svoju digitálnu ponuku. Po prehliadke možnosť návštevy ďalších múzeí, prípadne voľný čas na nákupy. Transfer na letisko, odlet do Viedne.

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
08.05.2020 10.05.2020 3 489,00 €   Zobraziť