Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
8

Paríž pre zaľúbených letecky

Krajina: Francúzsko
Oblasť: Francúzsko

Paríž pre zaľúbených letecky Paríž pre zaľúbených letecky Paríž pre zaľúbených letecky Paríž pre zaľúbených letecky Paríž pre zaľúbených letecky
 


  1. Odlet z Viedne do mesta lásky PARÍŽA, transfer z letiska do hotela. Ubytovanie, popoludňajší a večerný romantický Paríž, nocľah.


  2. Po raňajkách pešia prehliadka najznámejších historických pamiatok centra mesta: Katedrála Notre Dame, Latinská štvrť, Panthéon, univerzita La Sorbonne, Luxemburské záhrady, Bulvár St. Michel, Centre Pompidou, Kostol sv. Eustacha, Place de Concorde, návšteva múzea LOUVRE. Večerná vyhliadková plavba po Seine, nocľah.


  3. Po raňajkách odchod rýchlovlakom do VERSAILLES (kráľovský zámok a záhrady). Po návrate pokračovanie v prehliadke: Champ - Elysées, Árc de Triomphe, Opera, moderná štvrť La Defense spojená s možnosťami nákupov v obchodnom centre. Večer prechádzka po Montmartre, námestie Pigalle, štvrť umelcov, bazilika Sacre Couer. Nocľah.


  4. Dopoludnia výstup na EIFFELOVU VEŽU, pre záujemcov Invalidovňa s Napoleonovou hrobkou, osobné voľno. Transfer z hotela na letisko, odlet do Viedne. Následný transfer do Bratislavy.

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
14.02.2020 17.02.2020 4 529,00 €   Zobraziť