Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
8

Romantický Bad Ischl, Halstatt a termálne kúpele Bad Hofgastein

Krajina: Rakúsko
Oblasť: Rakúsko

Romantický Bad Ischl, Halstatt a termálne kúpele Bad Hofgastein Romantický Bad Ischl, Halstatt a termálne kúpele Bad Hofgastein Romantický Bad Ischl, Halstatt a termálne kúpele Bad Hofgastein Romantický Bad Ischl, Halstatt a termálne kúpele Bad Hofgastein
 


  1. Odchod z Bratislavy o 06.00 hod cez Viedeň, St. Pölten do jedného z najznámejších rakúskych kúpeľných miest BAD ISCHL. Bad Ischl bolo obľúbeným letným sídlom predposledného rakúskeho cisára a uhorského kráľa Františka Jozefa I. Prehliadka cisárskej vily a priľahlých záhrad. Pokračovanie do malebného mestečka HALLSTATTU, ktoré býva označované za jedno z najkrajších miest na svete. Leží nad rovnomenným jazerom a na úpätí známeho ľadovca Dachstein (2995 m n. m.). Mnohí mestečko prirovnávajú k rozprávkovej destinácii. Úzke kľukaté uličky, romantické stavby zabezpečili Hallstattu zápis do svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Večer odchod na ubytovanie, nocľah.


  2. Po raňajkách krátka prehliadka kúpeľného mestečka BAD GASTEIN, ktorého zvláštnosťou a najväčšou atrakciou je Gasteinský vodopád nachádzajúci sa priamo v centre mesta. Okolo neho sú sústredené tie najluxusnejšie hotely. Nájdeme tu však i niekoľko pamiatok - kostol sv. Mikuláša, či kostol Panny Márie. Návšteva termálnych kúpeľov BAD HOFGASTEIN, ktoré ponúkajú množstvo vonkajších a vnútorných bazénov s teplou termálnou vodou a nachádzajú sa priamo pod dvojtisícovými štítmi hôr. Kúpele ponúkajú tobogány, vodné kino, vírivky, divokú rieku a dokonalý relax. Po pobyte v kúpeľoch (cca 4 hodiny) návrat na Slovensko, s príchodom vo večerných hodinách.

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
15.02.2020 16.02.2020 2 119,00 €   Zobraziť