Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
8

Veľkonočný Eger v znamení histórie a vína

Krajina: Maďarsko
Oblasť: Maďarsko

Veľkonočný Eger v znamení histórie a vína Veľkonočný Eger v znamení histórie a vína Veľkonočný Eger v znamení histórie a vína Veľkonočný Eger v znamení histórie a vína
 


  1. Odchod zo Slovenska v ranných hodinách, v dopoludňajších hodinách príchod do BUDAPEŠTI, prehliadka centra mesta s najvýznamnejšími historickými pamiatkami (Námestie hrdinov, Andrássy utca, Budínsky hrad, Matiášov kostol, Rybárska bašta). V podvečerných hodinách presun do okolia Egeru, ubytovanie.


  2. Raňajky, pešia prehliadka kúpeľného a vinárskeho mestečka EGER, ktoré patrí medzi najnavštevovanejšie mestá Maďarska, námestie Dobó Tér, bazilika a minaret, ktorý je najsevernejšou pôvodnou stavbou tureckej architektúry v Európe, Egerský hrad s podzemným pevnostným systémom a výhľadmi na staré mesto a okolie viníc. V popoludňajších hodinách návšteva vínnej pivnice a ochutnávkou vín, návrat na ubytovanie, nocľah.


  3. Raňajky, presun do dedinky EGERSZALÓK, kde liečivá voda stekajúca z kopcov vytvorila zvláštne terasovité útvary, na úpätí ktorých boli vybudované kúpele, podobné tureckému Pamukkale (možnosť kúpania) a následný presun na tradičný maďarský obed do „Údolia krásnych žien“ (Szépasszony völgy), ktoré je známe vďaka svojej jedinečnej atmosfére, kulinárskym špecialitám a vynikajúcemu vínu. Vo večerných hodinách príchod na Slovensko.

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
02.04.2021 04.04.2021 3 189,00 €   Zobraziť

Kalkulácia ceny pre termín: 02.04.2021 - 04.04.2021


Položka Počet Cena
Cena za osobu x189.00 €
Príplatok za jednolôžkovú izbu x50.00 €
Komplexné cestovné poistenie x6.00 €
  Spolu

Kontaktné údaje:

*Meno *Priezvisko
*Ulica/číslo *PSČ/Mesto
**Telefón **E-mail
Poznámka
Poznámka

* Položka musí byť vyplnená
** Telefón alebo E-mail musí byť vyplnený