Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
8

Erding - pivný festival a termál

Krajina: Nemecko
Oblasť: Nemecko

Erding - pivný festival a termál Erding - pivný festival a termál Erding - pivný festival a termál Erding - pivný festival a termál
 


  1. Odchod z Bratislavy v ranných hodinách cez Rakúsko do Nemecka, mestečka ERDING. Približne 3-hodinová prehliadka tradičného pivovaru ERDINGER s ochutnávkou piva a tradičných bavorských špecialít. Pivovar bol založený pred viac ako 130 rokmi a stal sa celosvetovo známy pre svoje vynikajúce bavorské kvasinkové pivo. V súčasnosti je jedným z najväčších súkromných pivovarov v Nemecku. Návšteva HERBSFESTU - každoročného festivalu obľúbeného nielen pre svoju ojedinelosť, bohatý výber rôznych druhov piva, ale hlavne, že si stále drží ráz typickej bavorskej zábavy. K dispozícii sú pivné stany s bohatou ponukou piva a gastronomických špecialít. Tradícia Erdinger Herbstfestu sa datuje od roku 1816, z ktorého sa postupne vyprofiloval jeden z najväčších festivalov v Hornom Bavorsku. Odchod na ubytovanie.


  2. Raňajky. Celodenná návšteva THERME ERDING, ktorý predstavuje najväčší európsky vodný park s najväčším saunovým svetom vo svete. K dispozícii je Galaxy Erding s 20 toboganmi, kde zažijete kopec nezabudnuteľných zážitkov. Vitálny svet VitalOase, kde sa nachádzajú špeciálne minerálne bazény a veľký bazén s umelými morskými vlnami obklopený palmami. V SaunaParadises  je k dispozícii až 28 rôznych druhov sáun. Nocľah.


  3. Po raňajkách prehliadka metropoly Bavorska mesta MNÍCHOV so zaujímavými pamätihodnosťami - námestie Marienplatz s impozantnou neogotickou radnicou, stará radnica, Frauenplatz s dominujúcou katedrálou Frauenkirche, symbolom Mníchova, ktorej veža dosahuje 98 m, pešia zóna a pod. Odchod na Slovensko, príchod do Bratislavy v neskorých večerných hodinách. 

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
06.09.2019 08.09.2019 3 199,00 €   Zobraziť

Kalkulácia ceny pre termín: 06.09.2019 - 08.09.2019


Položka Počet Cena
Cena za osobu x199.00 €
Príplatok za jednolôžkovú izbu x55.00 €
Herbsfest s rezerváciou miesta a povinnou konzumáciou x27.00 €
Komplexné cestovné poistenie x6.00 €
  Spolu

Kontaktné údaje:

*Meno *Priezvisko
*Ulica/číslo *PSČ/Mesto
**Telefón **E-mail
Poznámka
Poznámka

* Položka musí byť vyplnená
** Telefón alebo E-mail musí byť vyplnený