Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
8

Europapark a Legoland

Krajina: Nemecko
Oblasť: Nemecko

Europapark a Legoland Europapark a Legoland Europapark a Legoland Europapark a Legoland Europapark a Legoland Europapark a Legoland Europapark a Legoland
 


  1. Odchod z Bratislavy v skorých ranných hodinách cez Rakúsko do Nemecka. V poobedných hodinách príchod do nemeckého mestečka GIEGEN AN DER BRENZ, ktoré sa pokladá za miesto zrodenia „macka Teddyho.“ Prvýkrát ho tu ušila Margarete Steiff. V roku 1902 navrhol jej synovec medvedíka, ktorý ako prvý na svete hýbal rukami a nohami. Táto hračka okamžite dobyla celý svet vrátane Ameriky. Meno "Teddy bear" dostal medvedík po americkom prezidentovi Theodorovi "Teddy" Rooseveltovi.  Jedinečnú expozíciu múzea STEIFF dopĺňa výstava hračiek, ukážka ručnej výroby, bistro s občerstvením a veľký detský kútik. Odchod na ubytovanie, nocľah.


  2. Po raňajkách presun a návšteva LEGOLANDU, ktorý je označený za jeden z najlepších zábavných parkov v Európe a je vytvorený z viac ako 50 miliónov legových kociek. V nemeckom LEGOLANDe môžu deti vkĺznuť do rolí svojich hrdinov a robiť veci, ktoré za normálnych okolností môžu robiť len dospelí – napríklad zvládnuť svoj prvý vodičský test, súťažiť v rytierskom súboji, lyžovať na vodných lyžiach závratnou rýchlosťou, veslovať na svojom prvom kanoe úplne samostatne, či navrhovať a programovať LEGO® robotov. Presun na ubytovanie do okolia Europa Parku. Nocľah.


  3. Raňajky. Celodenná návšteva EUROPA PARKU – najväčší a druhý najpopulárnejší  tematický park v Európe, ktorý je už niekoľko rokov oceňovaný ako najlepší zábavný park na svete. Vnútri je stredisko rozdelené na európske tematické oblasti s viac ako 100 atrakciami a podujatiami, ktoré prekonajú aj tie najvyššie očakávania. Prejdete Európu na jednom mieste za jeden deň a pochutnate si na špecialitách jednotlivých krajín. Pozoruhodná je dych vyrážajúca horská dráha Silver Star, ktorá je druhou najvyššou v Európe a viditeľná už od niekoľkých kilometrov ako aj jedna z najstarších horských dráh na svete postavených z dreva. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko s nočnou jazdou.


  4. Príchod do Bratislavy v skorých ranných hodinách.

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
30.04.2020 03.05.2020 4 229,00 €   Zobraziť
29.08.2020 01.09.2020 4 222,00 €   Zobraziť