Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
8

Okruh južným Talianskom

Krajina: Taliansko
Oblasť: Taliansko

Okruh južným Talianskom Okruh južným Talianskom Okruh južným Talianskom Okruh južným Talianskom
 


  1. V popoludňajších hodinách odchod zo Slovenska nočnou jazdou cez Rakúsko do Talianska.


  2. V skorších ranných hodinách príchod do FLORENCIE – poldenná pešia prehliadka mesta (dóm Santa Maria del Fiore, Campanilla, Baptistérium, Galleria degli Uffizzi, Piazza della Signoria s palácom a Michelangelovou sochou Dávida, Ponte Vecchio). Presun do Kampánie, ubytovanie v oblasti Neapola/Sorrenta v blízkosti mora, večera.


  3. Raňajky, fakultatívne výlet na termálny ostrov ISCHIA (odchod do prístavu Neapol, presun trajektom na ostrov Ischia, okruh ostrovom klimatizovaným autobusom, popoludní možnosť kúpania v mori alebo v termálnych bazénoch, v podvečerných hodinách presun trajektom na pevninu, návrat na ubytovanie) resp. individuálne voľno, večera.


  4. Raňajky, fakultatívne výlet POMPEJE/ AMALFITÁNSKE POBREŽIE (odchod autobusom do Pompejí – prehliadka bývalého Antického mesta, presun na Amalfitánske pobrežie – krásna stredomorská krajina, ktorá ponúka skvostné výhľady na krištáľovo čisté more a je právom zapísaná v zozname pamiatok UNESCO, návrat na ubytovanie) resp. individuálne voľno, večera.


  5. Raňajky, fakultatívne výlet na ostrov CAPRI (odchod autobusom do prístavu Neapol resp. Sorrento, presun loďou na Capri – prehliadka ostrova, fakultatívne možnosť okružnej plavby loďou okolo ostrova, návrat na ubytovanie) resp. individuálne voľno, večera.


  6. Raňajky, odchod do RÍMA, presun metrom do centra mesta – prehliadka mesta (Vatikán, námestie sv. Petra, Anjelský hrad, Panteón, Piazza Navona, fontána di Trevi, Kapitol, pamätník Viktora Emanuela II., Forum Romanum, Koloseum, Španielske námestie). Vo večerných hodinách odchod z Ríma autobusom nočnou jazdou na Slovensko.


  7. V popoludňajších hodinách príchod na Slovensko.

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
09.09.2019 15.09.2019 7 339,00 €   Zobraziť