Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
8

Veľkonočná Ischia letecky

Krajina: Taliansko
Oblasť: Taliansko

Veľkonočná Ischia letecky Veľkonočná Ischia letecky Veľkonočná Ischia letecky Veľkonočná Ischia letecky
 


  1. Odlet z Viedne, prílet do Neapola, transfer do prístavu, trajekt na ostrov Ischia, transfer do hotela, ubytovanie, večera.


  2. Termálny ostrov ISCHIA je svojou rozlohou najväčším, najkrajším a najslávnejším ostrovom Neapolského zálivu. Miestne termálne pramene slúžia na liečbu mnohých ochorení. Poldenný okruh ostrovom.


  3. Po raňajkách individuálne voľno, možnosť kúpania v termálnych bazénoch a v zálive Sorgeto v mori, možnosť výletov na bájny ostrov CAPRI, na AMALFITÁNSKE POBREŽIE s mestečkami Positano, Amalfi a Ravello, do archeologického areálu POMPEJE a majestátnu sopku VEZUV.


  4. Po raňajkách individuálne voľno, možnosť kúpania v termálnych bazénoch a v zálive Sorgeto v mori, možnosť výletov na bájny ostrov CAPRI, na AMALFITÁNSKE POBREŽIE s mestečkami Positano, Amalfi a Ravello, do archeologického areálu POMPEJE a majestátnu sopku VEZUV.


  5. Po raňajkách individuálne voľno, možnosť kúpania v termálnych bazénoch a v zálive Sorgeto v mori, možnosť výletov na bájny ostrov CAPRI, na AMALFITÁNSKE POBREŽIE s mestečkami Positano, Amalfi a Ravello, do archeologického areálu POMPEJE a majestátnu sopku VEZUV.


  6. Po raňajkách individuálne voľno, možnosť kúpania v termálnych bazénoch a v zálive Sorgeto v mori, možnosť výletov na bájny ostrov CAPRI, na AMALFITÁNSKE POBREŽIE s mestečkami Positano, Amalfi a Ravello, do archeologického areálu POMPEJE a majestátnu sopku VEZUV.


  7. Raňajky, transfer do prístavu, plavba trajektom na pevninu, transfer na letisko, odlet z Neapola a prílet do Viedne.

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
01.04.2021 07.04.2021 7 704,00 €   Zobraziť