Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
8

Silvester a Nový rok v Paríži

Krajina: Francúzsko
Oblasť: Francúzsko

Silvester a Nový rok v Paríži Silvester a Nový rok v Paríži Silvester a Nový rok v Paríži Silvester a Nový rok v Paríži Silvester a Nový rok v Paríži
 


  1. Odchod z Bratislavy o 14.00 hod. Tranzit cez Rakúsko a Nemecko do Francúzska. Nočná jazda do Paríža.


  2. Príchod do PARÍŽA v ranných hodinách. Pešia prehliadka najznámejších historických pamiatok v centre mesta – ostrov Cité – okolie katedrály Notre Dame, Latinská štvrť, Panthéon, univerzita La Sorbonne, Luxemburské záhrady, Bulvár St.Michel, Centre Pompidou, Kostol sv.Eustacha, Forum les Halles, Place de Concorde, návšteva múzea LOUVRE. Ubytovanie.


  3. 31.12.2019 - Silvester: Raňajky, prehliadka zámku VERSAILLES, modernej štvrti La Defense, štvrti Montmartre, námestia Pigalle, baziliky Sacre Coeur. Okolo 18.00 hod. večera v reštaurácii. Silvestrovská noc v uliciach Paríža - Elyzejské polia, silvestrovský program pri Víťaznom oblúku, na Námestí Svornosti - Place de la Concorde, prípadne pri Eiffelovej veži. Po polnoci návrat späť do hotela.


  4. 01.01. 2020 - Nový rok: Raňajky, novoročný Champ - Elysées, výstup na Eiffelovu vežu, plavba po Seine. Osobné voľno. Vo večerných hodinách odchod z Paríža nočnou jazdou do Nemecka.


  5. Pokračovanie v ceste cez Rakúsko s príchodom do Bratislavy v popoludňajších hodinách.

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
29.12.2019 02.01.2020 5 229,00 €   Zobraziť