Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
8

Belgicko a Holandsko

Krajina:
Oblasť:

Belgicko a Holandsko Belgicko a Holandsko Belgicko a Holandsko Belgicko a Holandsko Belgicko a Holandsko Belgicko a Holandsko
 


  1. Odchod z Bratislavy o 15.00 hod. Tranzit cez Rakúsko a Nemecko. Nočná jazda.


  2. V ranných hodinách príchod do BRUSELU. Deväťhodinová bezpečnostná prestávka, prehliadka mesta (Atómium, Manneken Pis, námestie Grand Place, kráľovský palác, katedrála Saint Michel, ...). Popoludní odchod do Holandska, ubytovanie.


  3. Návšteva kráľovského sídelného mesta HAAG. Prehliadka mesta: Parlament, Medzinárodný súdny dvor, historická časť mesta. Zastávka v mestečku DELFT, ktoré je známe predovšetkým výrobou svetoznámeho porcelánu. Hlavné námestie spolu s radnicou patria medzi najstaršie a najkrajšie v Holandsku. Pokračovanie do MADURODAMU (miniatúrne mesto, celé Holandsko na jednom mieste v mierke 1:25) a prímorského kúpeľného strediska SCHEVENINGEN. Mesto ALKMAAR, ktoré je známe usporadúvaním syrových trhov. Návšteva mestečka VOLENDAM s typickou holandskou architektúrou. Návrat na miesto ubytovania. Nocľah.


  4. Návšteva dedinky „živého“ skanzenu ZAANSE SCHANS s obchodíkmi, obytnými domami, ukážkou výroby syrov a drevákov. AMSTERDAM – prehliadka historického centra mesta s námestím Dam, múzeum voskových figúr Madame Tussaud, možnosť plavby loďou po amsterdamských grachtoch, brusiareň diamantov, umelecké múzeum podľa výberu (múzeum Vincenta van Gogha, Rijksmuseum). Vo večerných hodinách odchod na Slovensko.


  5. Tranzit cez Nemecko a Rakúsko, príchod na Slovensko v popoludňajších hodinách. 


 

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
02.08.2019 06.08.2019 5 249,00 €   Zobraziť