Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
8

Veľkonočné Belgicko a Holandsko

Krajina:
Oblasť:

Veľkonočné Belgicko a Holandsko Veľkonočné Belgicko a Holandsko Veľkonočné Belgicko a Holandsko Veľkonočné Belgicko a Holandsko Veľkonočné Belgicko a Holandsko
 


  1. Odchod z Bratislavy o 15.00 hod. Tranzit cez Rakúsko a Nemecko. Nočná jazda.


  2. V ranných hodinách príchod do BRUSELU. Deväťhodinová bezpečnostná prestávka, prehliadka mesta (Atómium, Manneken Pis, námestie Grand Place, kráľovský palác, katedrála Saint Michel, ...). V neskorých popoludňajších hodinách odchod do Holandska, ubytovanie.


  3. Návšteva kráľovského sídelného mesta HAAG. Prehliadka mesta: Parlament, medzinárodný súdny dvor, historická časť mesta. Zastávka v mestečku DELFT, ktoré je známe predovšetkým výrobou svetoznámeho porcelánu. Hlavné námestie spolu s radnicou patria medzi najstaršie a najkrajšie v Holandsku. Popoludní návšteva KEUKENHOFU – najväčšieho kvetinového parku a kvetinovej výstavy v Holandsku. Nocľah.


  4. Návšteva dedinky „živého“ skanzenu ZAANSE SCHANS s obchodíkmi, obytnými domami, ukážkou výroby syrov a drevákov. AMSTERDAM – prehliadka historického centra mesta s námestím Dam, múzeum voskových figúr Madame Tussaud, možnosť plavby loďou po amsterdamských grachtoch, brusiareň diamantov, umelecké múzeum podľa výberu (múzeum Vincenta van Gogha, Rijksmuseum). Vo večerných hodinách odchod na Slovensko.


  5. Tranzit cez Nemecko a Rakúsko, príchod na Slovensko v popoludňajších hodinách.

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
01.04.2021 05.04.2021 5 289,00 €   Zobraziť