Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
8

Najkrajšie vianočné trhy v južnom Tirolsku

Krajina: Taliansko
Oblasť: Taliansko

Najkrajšie vianočné trhy v južnom Tirolsku Najkrajšie vianočné trhy v južnom Tirolsku Najkrajšie vianočné trhy v južnom Tirolsku
 


  1. Odchod o 6.00 hod z Bratislavy, tranzit cez Rakúsko do Talianska. Príchod do kúpeľného mesta východných Álp MERANO, ktoré má prívlastok „Perla Južného Tirolska“. Návšteva jedinečných vianočných trhov, ktoré sa rozprestierajú na námestiach v historickom centre, v uliciach mesta s podlubiami a pozdĺž rieky Passero. Adventné trhy sú sprevádzané pestrým kultúrnym programom. Odchod na ubytovanie. Nocľah.


  2. Po raňajkách návšteva hlavného mesta Južného Tirolska/Hornej Adiže BOLZANO. Po krátkej prehliadke mesta. Možnosť návštevy Archeologického múzea, v ktorom sa nachádza vyše 5000 rokov stará prirodzená múmia – ľadový muž Otzi, objavený v roku 1991 v Alpách vo výške 3210 m. Zástavka na vianočných trhoch, ktoré sú sústredené na centrálnom námestí Piazza Walther.  Pokračovanie do románsko-barokového mestečka BRESSANONE, v ktorom sa nachádza jedno z najdôležitejších múzeí betlehemov v Európe. Návrat na Slovensko v neskorých večerných hodinách.

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka