Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
8

Silvester a Nový rok v Ríme letecky

Krajina: Taliansko
Oblasť: Taliansko

Silvester a Nový rok v Ríme letecky Silvester a Nový rok v Ríme letecky Silvester a Nový rok v Ríme letecky Silvester a Nový rok v Ríme letecky Silvester a Nový rok v Ríme letecky Silvester a Nový rok v Ríme letecky Silvester a Nový rok v Ríme letecky
 


  1. Odlet z Viedne do RÍMA. Po prílete transfer z letiska do hotela. Ubytovanie. Popoludňajšie a večerné historické centrum mesta: Piazza Barberini s Berniniho fontánami Fontana delle Api a Fontana del Tritone, Via Veneto, Piazza di Spagna, Piazza del Popolo, Piazza di Colonna, Fontana di Trevi. Svoj návrat do Ríma si môžete „poistiť“ vhodením mince práve do tejto krásnej fontány. Nocľah. 


  2. Po raňajkách celodenná návšteva pápežského štátu VATIKÁN. Svätopeterské námestie, Chrám sv. Petra, možnosť návštevy kupoly Chrámu sv. Petra, pre záujemcov možnosť návštevy Vatikánskeho múzea so Sixtínskou kaplnkou. Pokračovanie v prehliadke – ulica Zmierenia, Anjelský hrad s mostom a Justičný palác. Nocľah. 


  3. 31.12.2019 - Silvester: Po raňajkách prehliadka historického centra Ríma s neobyčajnou koncentráciou antických pamiatok ako je Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Piazza Venezia, Pantheon a Námestie Piazza Navona s Fontánou štyroch riek. Prehliadka Baziliky sv. Pavla za hradbami, Sväté schody a Lateránska bazilika. Po prehliadke okolo 18.00 hod. večera, potom atmosféra posledného dňa v roku v uliciach večného mesta - Anjelský hrad a most, Justičný palác, špeciálne vyzdobené barokové Námestie Piazza Navona, Pantheon, Fontána di Trevi, Španielske námestie a hlavné oslavy na PIAZZA del POPOLO.


  4. 01.01. 2020 - Nový rok: Po raňajkách pre záujemcov účasť na slávnostnej novoročnej svätej omši v Bazilike sv. Petra celebrovaná pápežom. Popoludní prehliadka židovskej štvrti. Návrat do hotela, nocľah.


  5. Dopoludnia voľný program. Popoludní transfer na letisko a odlet do Viedne.

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
29.12.2019 02.01.2020 5 609,00 €   Zobraziť