Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
8

Silvester a Nový rok v Ríme

Krajina: Taliansko
Oblasť: Taliansko

Silvester a Nový rok v Ríme Silvester a Nový rok v Ríme Silvester a Nový rok v Ríme Silvester a Nový rok v Ríme Silvester a Nový rok v Ríme Silvester a Nový rok v Ríme Silvester a Nový rok v Ríme
 


  1. Odchod z Bratislavy o 16.00 hod. Tranzit cez Rakúsko. Nočná jazda cez Taliansko.


  2. V ranných hodinách príchod do metropoly Talianska RÍMA. Návšteva a prehliadka VATIKÁNU - Vatikánske múzeá so svetoznámou Sixtínskou kaplnkou, Svätopeterské námestie, Chrám sv. Petra, kde je možnosť návštevy kupoly chrámu vo výške 132 m, z ktorej je nezabudnuteľný výhľad na mesto. Ubytovanie.


  3. 31.12.2019 - Silvester: Po raňajkách prehliadka historického centra večného mesta: Lateránska bazilika, Sväté schody, Bazilika sv. Klementa, Bazilika sv. Petra v okovách, Bazilika S.M. Maggiore s betlehemskými jasličkami, popoludní Koloseum, Forum Romanum, Kapitol. Okolo 18.00 hod. večera, potom atmosféra posledného dňa v roku v uliciach večného mesta - Anjelský hrad a most, Justičný palác, špeciálne vyzdobené barokové námestie Piazza Navona, Pantheon, Fontána di Trevi, Španielske námestie a hlavné oslavy na PIAZZA del POPOLO. Po polnoci návrat do hotela.


  4. 01.01. 2020 - Nový rok: Po raňajkách pre záujemcov účasť na slávnostnej novoročnej svätej omši v Bazilike sv. Petra celebrovaná pápežom, Nový rok na Španielskom námestí, Fontána di Trevi, Piazza Venezia, barokový ozdobný Chrám Gesú, gotický Kostol S.M. sopra Minerva, osobné voľno. Odchod z Ríma vo večerných hodinách.


  5. Cesta späť na Slovensko. Príchod v dopoludňajších hodinách.

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
29.12.2019 02.01.2020 5 209,00 €   Zobraziť