Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
8

Letecky do Ríma s audienciou u Sv. Otca

Krajina: Taliansko
Oblasť: Taliansko

Letecky do Ríma s audienciou u Sv. Otca Letecky do Ríma s audienciou u Sv. Otca Letecky do Ríma s audienciou u Sv. Otca Letecky do Ríma s audienciou u Sv. Otca Letecky do Ríma s audienciou u Sv. Otca
 


  1. Odlet z Viedne do RÍMA. Po prílete transfer z letiska do hotela. Ubytovanie. Popoludňajšie a večerné historické centrum mesta:  Piazza di Spagna, Fontana di Trevi, Piazza  Colonna a Piazza del Popolo. Nocľah.


  2. Po raňajkách stretnutie na Námestí sv. Petra. Audiencia u Svätého Otca s jeho pápežským požehnaním. Pokračovanie v prehliadke: Bazilika sv. Pavla za hradbami, Sväté schody, Lateránska bazilika, Bazilika sv. Klementa (relikvie sv. Cyrila), Baziliky sv. Petra v okovách a Santa Maria Maggiore. Nocľah.


  3. Návšteva a prehliadka VATIKÁNU -  Svätopeterské námestie, Chrám sv. Petra, kde je možnosť návštevy kupoly chrámu vo výške 132 m, z ktorej je nezabudnuteľný výhľad na mesto. Pokračovanie v prehliadke - Via della Conciliazione (Ulica Zmierenia), Anjelský hrad a most, Justičný palác, romantické Námestie Piazza Navona, najzachovalejšia antická budova v Ríme Pantheon. Popoludní transfer na letisko. Odlet do Viedne. Následný transfer do Bratislavy.

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
13.10.2020 15.10.2020 3 489,00 €   Zobraziť