Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
8

Veľkonočný Rím letecky

Krajina: Taliansko
Oblasť: Taliansko

Veľkonočný Rím letecky Veľkonočný Rím letecky Veľkonočný Rím letecky Veľkonočný Rím letecky Veľkonočný Rím letecky Veľkonočný Rím letecky
 


  1. Odlet z Viedne do RÍMA. Po prílete transfer z letiska do hotela. Ubytovanie. Popoludňajšie a večerné historické centrum mesta: Piazza di Spagna,  Fontana di Trevi, Piazza  Colonna a Piazza del Popolo. Nocľah.


  2. Návšteva a prehliadka VATIKÁNU - vatikánske múzeá so svetoznámou Sixtínskou kaplnkou,  Svätopeterské námestie, Chrám sv. Petra, kde je možnosť návštevy kupoly chrámu vo výške 132 m, z ktorej je nezabudnuteľný výhľad na mesto. Pokračovanie v prehliadke - Ulica Zmierenia, Anjelský hrad a most, Justičný palác, romantické námestie Piazza Navona. Nocľah


  3. Po raňajkách odchod na Námestie sv. Petra, kde je tradičná veľkonočná sv. omša so slávnostným požehnaním Svätého Otca Urbi et Orbi. Po skončení sv. omše pokračovanie v prehliadke: Sväté schody, Lateránska bazilika, Bazilika sv. Klementa (relikvie sv. Cyrila), Baziliky sv. Petra v okovách a Santa Maria Maggiore. Nocľah.


  4. Prehliadka antického Ríma: Najzachovalejšia antická budova v Ríme Pantheon, Trajanovo forum, Kapitol, Forum Romanum, Koloseum. V neskorých popoludňajších hodinách  transfer na letisko. Odlet do Viedne.

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
02.04.2021 05.04.2021 4 609,00 €   Zobraziť