Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
8

Pútnické Lurdy

Krajina:
Oblasť:

Pútnické Lurdy Pútnické Lurdy Pútnické Lurdy Pútnické Lurdy Pútnické Lurdy
 


  1. Odchod z Bratislavy o 18.00 hod. nonstop jazdou cez Rakúsko do Talianska. Nočná jazda.


  2. Ráno príchod do MONAKA. Povinná deväťhodinová bezpečnostná prestávka. Prehliadka Monaka, kniežací palác, katedrála, kasíno, Oceánografické múzeum. Popoludní pokračovanie v ceste do Lúrd.


  3. V dopoludňajších hodinách príchod do LÚRD - jedného z najvýznamnejších pútnických miest sveta, rodiska sv. Bernadetty, ubytovanie.


  4. Raňajky, prehliadka mesta spojená s návštevou rodného domu sv. Bernadetty, komplexu bazilík, jaskyne zjavenia, podzemnej baziliky Pia X. Účasť na krížovej ceste a popoludňajšej eucharistickej procesii. Večer sviečková procesia, večera, nocľah.


  5. Raňajky, program v Lurdoch, možnosť vaňového kúpeľa. Popoludní odchod z Lúrd. Po ceste krátka zastávka v CARCASSONNE, jedno z najzachovalejších stredovekých miest Francúzska, pýšiace sa svojimi mohutnými hradbami a romantickými uličkami.


  6. Ráno príchod do TURÍNA, deväťhodinová bezpečnostná prestávka. Prehliadka mesta, návšteva saleziánskeho strediska Valdocco, ktoré bolo miestom pôsobenia Dona Bosca, prehliadka Dómu so svetoznámym turínskym plátnom. Pokračovanie v ceste na Slovensko.


  7. Príchod do Bratislavy v ranných hodinách.

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
05.10.2020 11.10.2020 7 256,00 €   Zobraziť