Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
8

Benátsky karneval s ubytovaním a návštevou mesta Treviso

Krajina: Taliansko
Oblasť: Taliansko

Benátsky karneval s ubytovaním a návštevou mesta Treviso Benátsky karneval s ubytovaním a návštevou mesta Treviso Benátsky karneval s ubytovaním a návštevou mesta Treviso Benátsky karneval s ubytovaním a návštevou mesta Treviso Benátsky karneval s ubytovaním a návštevou mesta Treviso Benátsky karneval s ubytovaním a návštevou mesta Treviso Benátsky karneval s ubytovaním a návštevou mesta Treviso
 


  1. Odchod v ranných hodinách cez Rakúsko a Taliansko. V neskorších popoludňajších hodinách príchod do romantického mesta TREVISO, prechádzka mestom, individuálne voľno, nákupy, ubytovanie v oblasti Trevisa resp. v oblasti Lido di Jesolo/Cavallino, večera (za príplatok). Nocľah.


  2. Raňajky presun do Punta Sabbioni, odtiaľ loďou do BENÁTOK, prechádzka centrom mesta – námestie San Marco, bazilika San Marco, Dóžov palác, Most vzdychov, zvonica Campanilla, most Rialto. Individuálne voľno, účasť na Benátskom karnevale, program organizovaný mestom. Vo večerných hodinách o cca 20.00 hod návrat loďou do Punta Sabbioni a o cca 21.30 odchod autobusom nočnou jazdou  na Slovensko.


  3. Príchod do Bratislavy v nedeľu v ranných hodinách.

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
21.02.2020 23.02.2020 3 119,00 €   Zobraziť