Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
8

Veľká noc v Toskánsku

Krajina: Taliansko
Oblasť: Taliansko

Veľká noc v Toskánsku Veľká noc v Toskánsku Veľká noc v Toskánsku Veľká noc v Toskánsku Veľká noc v Toskánsku Veľká noc v Toskánsku Veľká noc v Toskánsku Veľká noc v Toskánsku Veľká noc v Toskánsku
 


  1. Odchod z Bratislavy o 19.00 hod. Tranzit cez Rakúsko. Nočná jazda cez Taliansko.


  2. V ranných hodinách príchod k FLORENCII, starobylej metropoly Toskánska, mesta talianskej renesancie. Presun vlakom do centra mesta, prehliadka mesta: Michelangelova vyhliadka, Palazzo Vecchio, Dóm, Kampanila, Baptistérium, Galéria Uffizi, Palazzo Pitti, Santa Croce, kaplnka Medicejských, Ponte Vecchio. Ubytovanie.


  3. Zájazd pokračuje prehliadkou SIENY, historického stredovekého mesta, ktorého paláce a kostoly vytvárajú pôsobivý architektonický komplex. Pokračovanie cesty do VOLTERRY – mestečka vzdialeného 65 km od Pisy. Je známe výrobou a spracovaním alabastru. Pozoruhodné je námestie so stredovekými palácmi a Dóm z 12. storočia. SAN GIMIGNANO, jedno z najatraktívnejších miest Toskánska, ktorého hradby a historické veže dokresľujú malebný obraz stredovekého mesta. Podvečer ochutnávka typických toskánskych produktov (víno, oleje, balzamikový ocot). Nocľah.


  4. Prehliadka mesta PISA - unikátna katedrála so svetoznámou šikmou vežou. Presun vlakom do mesta LUCCA jedného z najkrajších miest Talianska s množstvom historických pamiatok. Návrat vlakom do Pisy.  Odchod z Talianska.


  5. Príchod do Bratislavy v dopoludňajších hodinách.

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
01.04.2021 05.04.2021 5 219,00 €   Zobraziť