Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
8

Veľká noc na Francúzskej riviére

Krajina: Francúzsko
Oblasť: Francúzsko

Veľká noc na Francúzskej riviére Veľká noc na Francúzskej riviére Veľká noc na Francúzskej riviére Veľká noc na Francúzskej riviére Veľká noc na Francúzskej riviére Veľká noc na Francúzskej riviére
 


  1. Odchod z Bratislavy o 15.00 hod. Tranzit cez Rakúsko, Taliansko do Francúzska. Nočná jazda.


  2. V ranných hodinách príchod do MONACA. Prehliadka: kniežací palác, katedrála, Oceánografické múzeum. Prechod cez prístav v La Condamine do MONTE CARLA. Pokračovanie smer Nice so zastávkou v horskej dedinke EZE s nádherným panoramatickým výhľadom na celú riviéru. Ubytovanie.


  3. Výlet do kaňonu VERDON, ktorý patrí medzi najkrajšie prírodné scenérie v Európe. Na niektorých miestach dosahuje hĺbku až 700 m. Romantická cesta vedie nádhernými vyhliadkovými bodmi k dedinke MOUSTIERS-STE-MARIE, ktorá je učupená v hlbokej rokline, nad ktorou sa týčia dva vrcholy, medzi ktorými je natiahnutá železná reťaz s hviezdou. V strede dedinky tečú obrovské vodopády a nad ňou v skalách je kostolík Notre - dame de Beauvois. Po ceste zastávka v mestečku GRASSE, ktoré je považované už od 16. storočia za centrum svetovej kozmetiky.


  4. Po raňajkách odchod do ST. TROPEZ, mestečka presláveného svojimi žandármi v podaní legendárneho Luis de Funes. Prehliadka mesta. Zastávka v PORT GRIMAUD, v ktorom väčšinu "ulíc" tvoria vodné kanály a je nazývané aj francúzskymi Benátkami. Plavba loďou kanálmi. Presun do CANNES, presláveného filmovým festivalom, prehliadka mesta.


  5. Po raňajkách návšteva malého mestečka s kamennými ulicami, typickej stredovekej pevnosti na skale  ST. PAUL de VENCE, ktoré si zachovalo svoj stredoveký charakter. Je to mesto umelcov a galérií, kde je na miestnom cintoríne pochovaný Marc Chagall. Prekrásne výhľady na prímorské Alpy a okolité udolia. Presun do NICE. Prehliadka mesta, výstup na hradný vŕšok, výhľady na prístav a celú Promenade de Anglais. Prehliadka starého historického centra, paláce, Katedrála sv. Reparaty Vo večerných hodinách odchod z Francúzska. Nočná jazda.


  6. Príchod do Bratislavy v popoludňajších hodinách.

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
01.04.2021 06.04.2021 6 299,00 €   Zobraziť