Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
2

New York let

Krajina: Spojené štáty americké
Oblasť: New York

New York let New York let New York let New York let New York let New York let New York let New York let New York let New York let New York let New York let New York let New York let New York let New York let New York let New York let New York let New York let New York let New York let
 

Rýchly popis:
Ubytovanie: 4 x v hoteli

Stravovanie: 4 x raňajky


New YorkDoprava:
letecká

Program:

1. deň – odlet z letiska Budapešť. Prílet do New Yorku, brány do USA. Transfer do hotela, ubytovanie. Večerná prechádzka v okolí hotela na dolnom Manhattne.

2. deň – raňajky, celodenná prehliadka mesta začína na dolnom Manhattne, pokračovanie na Wall Street a k newyorskej burze cenných papierov. Novogotický kostol Trinity church, pamätník Ground Zero ale aj nová budova svetového obchodného centra. Návšteva Múzea amerických indiánov. Popoludní prechádzka Battery parkom a plavba loďou na Liberty island (Ostrov slobody) k jednému zo symbolov mesta a krajiny ako takej – Soche slobody, Ellis island – múzeum imigrantov. Prechádzka po prvom a najslávnejšom moste New Yorku – Brooklyn bridge, ktorý spája mestské časti Manhattan a Brooklyn. Návrat do hotela vo večerných hodinách.

3. deň – raňajky, pokračovanie v prehliadke mesta. Empire state building – návštevníkom sa z vyhliadky naskytne neopakovateľný pohľad na celý New York. Prechádzka po známej 5th Avenue s luxusnými butikmi, obchodmi svetoznámych značiek. Známe budovy mesta - mrakodrap so šupinatým špicom – Chrysler building, newyorská knižnica, centrálna stanica a katedrála St. Patrick, ktorá je najväčšou katolíckou katedrálou v USA. Individuálne voľno pri Rockefellerovom centre a pokračovanie k Trumpovej veži a Carnegie Hall. Zakončenie programu na námestí Times Square, kde ruch neutícha počas dňa ani noci. Návrat do hotela.

4. deň – raňajky, návšteva Prírodovedeckého múzea, prechádzka Central parkom, ktorý je dnes najnavštevovanejším mestským parkom v USA s romantickými zákutiami, fontánami a zoologickou záhradou. Návšteva známej mestskej štvrte China town a z Big Apple, ako New York nazývajú praví Newyorčania, sa tak na pár okamihov prenesieme do vzdialenej Číny. Štvrť Soho s množstvom galérií, kaviarní, obchodov, butikov, individuálne voľno. Návrat do hotela. Vo večerných hodinách možnosť návštevy Rockefeller top deck – vyhliadka na krásu nočného veľkomesta. Návrat do hotela.

5. deň – raňajky, dopoludnia Museum mile – múzejná míľa, kde si z bohatej ponuky múzeí vyberie naozaj každý. Odporúčame navštíviť napr. Metropolitan museum of Art. Popoludní návrat do hotela, vyzdvihnutie batožiny a transfer na letisko. Odlet vo večerných hodinách.

6. deň – prílet do BudapeštiV cene je zahrnuté:
4x ubytovanie v hoteli s raňajkami, letecká doprava Budapešť - New York - Budapešť, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:
 Povinné príplatky: servisné poplatky 370 EUR/os., doprava v meste, vstupy (objednané vopred) - Socha slobody (Liberty Island) - 20 EUR, 15 EUR (62+), Empire state building 35 EUR, 30 EUR (62+). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 3,30 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 4 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 405 EUR/4 noci. Upozornenie: do USA je potrebný biometrický pas s platnou cestnou autorizáciou ESTA, na požiadanie vybaví CK Turancar za poplatok 25 EUR. V prípade zmeny servisných poplatkov zo strany leteckej spoločnosti si CK Turancar vyhradzuje právo o tejto skutočnosti informovať klientov najneskor 21 dní pred odletom a rozdiel v cene doúčtovať.

Typ stravy:
raňajky

Dni:
6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZDTermíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
12.09.2019 17.09.2019 5 1 250,00 € raňajky letecky Liszt Ferenc   Zobraziť