Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
2

Benátsky karneval s prenocovaním

Krajina: Taliansko
Oblasť: Severné Taliansko

Benátsky karneval s prenocovaním Benátsky karneval s prenocovaním Benátsky karneval s prenocovaním Benátsky karneval s prenocovaním Benátsky karneval s prenocovaním Benátsky karneval s prenocovaním Benátsky karneval s prenocovaním Benátsky karneval s prenocovaním Benátsky karneval s prenocovaním Benátsky karneval s prenocovaním Benátsky karneval s prenocovaním Benátsky karneval s prenocovaním Benátsky karneval s prenocovaním Benátsky karneval s prenocovaním Benátsky karneval s prenocovaním Benátsky karneval s prenocovaním Benátsky karneval s prenocovaním Benátsky karneval s prenocovaním Benátsky karneval s prenocovaním
 

Rýchly popis:

Ubytovanie: 1 x v hoteli

Stravovani: 1 x kontinentálne raňajky

 

BenátkyDoprava:
autobusová

Program:

1. deň – odchod zo Slovenska v dopoludňajších hodinách, večer ubytovanie a nocľah.

2. deň – raňajky, plavba loďou z parkoviska Punta Sabbioni, príchod do Benátok približne o 9 hod., prehliadka mesta so sprievodcom: Námestie Sv. Marka, Dóžov palác, veža Campanilla, ovocný a rybí trh, popoludní individuálna návšteva chrámu Sv. Marka a pokračovanie vo víre karnevalovej zábavy až do cca 19 hod. Plavba loďou na parkovisko Punta Sabbioni. Odchod z Benátok cca 22 hod.

3. deň – príchod na Slovensko v ranných až dopoludňajších hodinách.V cene je zahrnuté:
doprava luxusným autokarom, 1 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.


V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: transfer loďou do/z Benátok cca 16 EUR/os./obojsmerne, pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 30 EUR/1 noc, miestenka 8 EUR, príplatok za dvojsedadlo 50 EUR. Nástupné miesta: NR, TT, BA – bez príplatkov, PN - 8 EUR, NM,TN, ZH - 11 EUR, BB, ZV - 13 EUR. Poznámka: na tento zájazd sa nevzťahuje zľava „first minute“.


Typ stravy:
raňajky

Dni:
3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZDTermíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
02.02.2018 04.02.2018 2 130,00 € raňajky autobus   Zobraziť