Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
2

Tekvicové slávnosti

Krajina: Rakúsko
Oblasť: Dolné Rakúsko

Tekvicové slávnosti Tekvicové slávnosti Tekvicové slávnosti Tekvicové slávnosti Tekvicové slávnosti Tekvicové slávnosti Tekvicové slávnosti Tekvicové slávnosti
 

Rýchly popis:
1- dňový autobusový zájazd do rakúskej oblasti Weinviertel na jedinečnú oslavu jesene

Doprava:
autobusová

Program:
Odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách. Prvou zastávkou bude mestečko Retz, kde ochutnáte tradičné výborné víno a nazriete do pivničného labyrintu dlhého až 20 kilometrov a  prejdete sa k jedinému funkčnému veternému mlynu Rakúska. Popoludní navštívime mestečko Zellerndorf. Jedinečná slávnosť je každý rok zárukou skvelých zážitkov s možnosťou ochutnať gurmánske špeciality z tekvice od polievok až po múčniky. Celé mestečko je vyzdobené tisícami osvetlených tekvíc a stovkami figúr či masiek. Bohatý sprievodný program plný hier, hudby a zábavy pre dospelých aj deti. Návrat na Slovensko vo večerných hodinách.

V cene je zahrnuté:
dopravu luxusným autokarom , sprievodcu CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:
Odporúčaný doplatok - komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,- EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 2,60 EUR/os./deň, miestenka - 4 EUR/os.  Nástupné miesta - TN, NM, PN - 5 EUR, TT, BA – bez príplatkov. Poznámka - pre kolektívy možnosť určenia si termínu podľa vlastného výberu, cena podľa dohody v závislosti na počte osôb. Upozornenie - pre tento zájazd nie je možné poskytnúť zľavy first minute.

Typ stravy:
bez stravy

Dni:
1 - DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZDTermíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
28.10.2017 28.10.2017 0 30,00 € bez stravy autobus   Zobraziť