Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
2

Alkyon Beach Hotel**

Krajina: Grécko
Oblasť: Korfu

Alkyon Beach Hotel Alkyon Beach Hotel Alkyon Beach Hotel Alkyon Beach Hotel Alkyon Beach Hotel Alkyon Beach Hotel Alkyon Beach Hotel Alkyon Beach Hotel Alkyon Beach Hotel Alkyon Beach Hotel Alkyon Beach Hotel Alkyon Beach Hotel Alkyon Beach Hotel Alkyon Beach Hotel Alkyon Beach Hotel Alkyon Beach Hotel
 

Rýchly popis:
Príjemný hotel v tichšom stredisku s príjemnou rodinnou atmosférou a výbornou polohou odporúčame klientom, ktorí vyhľadávajú pokojnejšiu dovolenku na krásnej pieskovej pláži v romantickom zálive.

Poloha:
30 m od pláže v centre letoviska Agios Georgios, od piesočnatej pláže ho oddeľuje len prístupová komunikácia.

Hotel:
vstupná hala s recepciou, Wi-Fi pripojenie na internet na recepcii zdarma, zmenáreň, priestranná klimatizovaná reštaurácia s barom, bazén so sladkou vodou s malebným výhľadom na záliv a more (ležadlá a slnečníky zdarma), bar pri bazéne, detský bazén, detské ihrisko. Každý piatok sa v hoteli pravidelne organizuje grécky večer so živou hudbou.

Izby:
priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek (poschodová posteľ) sú vybavené klimatizáciou, TV, telefónom, chladničkou, vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC), balkónom alebo terasou.

Stravovanie:
all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu. Počas dňa v bare pri bazéne podávané ľahké občerstvenie a zmrzlina v čase medzi 10:00-19:00 hod., neobmedzená konzumácia nealkoholických nápojov a miestnych alkoholických nápojov (káva, čaj, pivo, lokálne víno, gin, brandy, vodka...) v čase od 10:00 do 21:00 hod.

Pláž:
široká piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora a nádhernou polohou v zálive, ležadlá a slnečníky za poplatok, vodné športy, niekoľko obchodíkov, reštaurácie s miestnymi špecialitami a bary, kde si môžete posedieť pri hudbe.

Doprava:
letecká

V cene je zahrnuté:
7, 10, resp. 11 x ubytovanie so službami all inclusive, letecká doprava Bratislava - Korfu - Bratislava, alebo Košice - Korfu - Košice (platí iba pre zájazdy na 7 nocí), služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci). Špeciálna cena letenky: 245,- EUR pre 1. dieťa 2-12 rokov a 2. dieťa 2-7 rokov na prístelke.

V cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby nad 5 rokov 180,- EUR, pre osoby 2-5 rokov 115,- EUR, pre osoby do 2 rokov 50,- EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/ os./deň. Ostatné doplatky: príplatok za 1/1 izbu 250,- EUR/7 nocí, 360,- EUR/10 nocí, 400,- EUR/11 nocí.
Typ stravy:
all inclusive

Informácie o krajine a stredisku:

Ostrov Korfu, po grécky Kerkyra, s rovnomenným hlavným mestom, je najsevernejší z Iónskych a najzelenší zo všetkých gréckych ostrovov. Tyrkysové more s krištáľovočistou vodou, čarovné pláže, členité pobrežie so stovkami malebných zálivov, vôňa olivových a cypruštekových hájov, to všetko zanechá v návštevníkovi jedinečný zážitok. Milovníci dobrých jedál určite ocenia kulinárske špeciality gréckej kuchyne a pohostinnosť miestnych obyvateľov pri posedení v miestnych tavemách. Aj obdivovatelia historických pamiatok si tu prídu na svoje. Prechádzka hlavným mestom ostrova, Kerkyry, bude pre návštevníkov nezabudnuteľnou spomienkou. Uličky starého centra, noblesné kostoly a benátske domy zachovávajú jeho stredoveký charakter. Najväčšie námestie novej časti mesta, Spianada alebo Esplanade, je považované za najkrajšie v Grécku. Neoklasický zámok Achillion, ktorý dala postaviť cisárovná Sisi, patrí k najzaujímavejším pamiatkam ostrova s množstvom umeleckých diel. Vyhliadkové terasy s palmami, odkiaĺ sa návštevníkom naskytne nádherný výhľad na Kerkyru a zámocký park s impozantnými sochami umierajúceho a víťazného Achilla, sú tými najkrajšími miestami zámku. Kláštor Panagía Vlachéma, neďaleko ktorého sa nachádza známy Myší ostrov (Pontikonisi), patri k najfotografovanejším oblastiam ostrova. Ostrov opakovane priťahuje turistov nielen svojou bohatou históriou ale aj nezabudnuteľnými prírodnými scenériami. Zátoka v tvare srdca - Paleokastritsa, patri k najkrajším kútom ostrova. Turistická oblasť Sidari je vďaka prírodnej atraktivite Canal D’ Amour najvyhľadávanejším miestom ostrova. Ak navštívite Korfu, spoznáte zaujímavé miesta tohto výnimočného gréckeho ostrova s neopakovateľnou dovolenkovou atmosférou.


AGIOS GEORGIOS
Kľudné stredisko s veľmi peknou a širokou piesočnatou plážou v severozápadnej
časti ostrova. Je tu niekoľko taverien, reštaurácia, obchod, centrum vodných
športov na pláži. Transfer z letiska trvá cca 1 hod. 20 min.Fakultatívne výlety:
 

Klasický okruh ostrovom
- okružná prehliadka s návštevou najzaujímavejších miest ostrova, ako je hlavné mesto Kerkyra, polostrov Kanoni, zámok Achilion, Paleokastritsa – oblasť známa svojimi prírodnými krásami (morské jaskyne, útesy, plážičky zovreté skalami).

Aqualand
- jeden z najmodernejších a najnovších vodných parkov v Európe s veľkým množstvom vodných atrakcií pre deti aj pre dospelých.

Lodný výlet na ostrov Paxos a Parga
- plavba výletnou loďou pozdĺž južného pobrežia ostrova Korfu na ostrov Paxos spojená s prehliadkou mestečka Gaios a občerstvením v niektorej z miestnych taverien. V popoludňajších hodinách plavba na ostrov Parga.

Grécky večer
- tradičný grécky večer s bohatým programom, ktorý zahrňa ukážku gréckych a korfských ľudových krojov a tancov sprevádzaných živou gréckou hudbou. Počas programu je podávaná večera, po celý večer je neobmedzená konzumácia vína a džúsu.

Výlet do mesta Korfu
- výlet do hlavného mesta Korfu spojený s prehliadkou najkrajších pamiatok mesta (Námestie Spianada, Nová pevnosť, archeologické múzeum, Kostol sv. Spyridiona, Palác sv. Michala a Juraja, byzantské múzeum).

Albánsko
- plavba z Korfu do prístavu Saranda v Albánsku. Polhodinová prehliadka mesta Saranda so sprievodcom, po prehliadke individuálny program. Možnosť návštevy archeologického miesta Butrinti s antickými pamiatkami alebo výlet k jazeru Modré oko a prameňom rieky Bystritsa v rámci fakultatívnych výletov.Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
11.09.2017 18.09.2017 7 289,00 € all inclusive letecky Košice   Zobraziť
11.09.2017 18.09.2017 7 289,00 € all inclusive letecky Bratislava   Zobraziť
18.09.2017 25.09.2017 7 289,00 € all inclusive letecky Bratislava   Zobraziť