Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
2

Ad Turres - depandance**

Krajina: Chorvátsko
Oblasť: Kvarner

Ad Turres - depandance Ad Turres - depandance Ad Turres - depandance Ad Turres - depandance Ad Turres - depandance Ad Turres - depandance Ad Turres - depandance Ad Turres - depandance Ad Turres - depandance Ad Turres - depandance Ad Turres - depandance Ad Turres - depandance Ad Turres - depandance Ad Turres - depandance
 

Rýchly popis:
Komplex Ad Turres je situovaný vo svahu v prostredí borovicových stromov, na okraji kúpeľného mesta Crikvenica, vhodný pre nenáročných klientov.

Poloha:
asi 2 km od centra a približne 500 m od pláže.

Hotel:
starší hotelový komplex pozostáva z hotela Ad Turres – hlavnej budovy a 12 pavilónov, a je postavený v kopci pod magistrálou. K dispozícii pre klientov ubytovaných v pavilónoch je recepcia v hlavnej budove, Wi-Fi v recepcii zdarma, centrálna reštaurácia, TV miestnosť, kolkáreň, otvorený bazén so slnečnou terasou a ležadlami (obmedzený počet). V blízkosti športové centrum hotela Omorika s tenisovými kurtami.

Izby:
iba v pavilónoch - jednoducho a pôvodne zariadené dvojposteľové izby s možnosťou jednej prístelky. Sú vybavené kúpeľňou (sprcha, WC). V ponuke izby s francúzskym oknom alebo s balkónom za príplatok.

Stravovanie:
polpenzia formou bufetových stolov v centrálnej klimatizovanej reštaurácii, v cene nápoje k večeri.

Pláž:
upravená kamienková pláž pozvoľne zvažujúca sa do mora, slnečníky a ležadlá (za poplatok) – v blízkosti piesočnatá pláž s detským ihriskom (vstup za poplatok).

Doprava:

autobusová, individuálnaV cene je zahrnuté:
7 x ubytovanie s polpenziou, nápoj k večeri (2 dcl vína, alebo piva resp. minerálky, pre deti 1 dcl malinovky), služby delegáta.

V cene nie je zahrnuté:
Doprava: KLIM BUS 90,- EUR, miestenka 7,- EUR, príplatok za dvojsedadlo 60,- EUR, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania a za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 20,- EUR/os. Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 14,- EUR/os./7 nocí, pobytová taxa 12 - 18 rokov 7,- EUR/os./7 nocí. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: balkón 10,- EUR/izba/7 nocí, 1/1 izba bez balkóna 75,- EUR, 1/1 izba s balkónom 135,- EUR, detská postieľka 50,- EUR/7 nocí, pes 60,- EUR/7 nocí. Nástupné miesta: NR, TT, BA, KE, PO - bez príplatkov, NZ, KN, TO, PN, PE, HE, MI, VT - 8,- EUR, TN, ZH, PD, DUB, NM - 10,- EUR, PP, SN, LE - 11,- EUR, BB, ZV, PB, ZA - 12,- EUR. Upozornenie: pri autokarovej doprave je termín nástupu vždy deň pred uvedeným dátumom nástupu na ubytovanie a termín návratu deň po ukončení pobytu. POZOR: MIESTENKY NA VÝCHODNÚ TRASU NIE JE MOŽNÉ ZAKÚPIŤ.

Typ stravy:
polpenzia

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

CRIKVENICA

Rozprestiera sa cca 40 km južne od Rijeky a známa je širokými kamienkovými plážami pozvoľne sa zvažujúcimi do mora. Crikvenica je aj pojmom v európskej kúpeľnej turistike, keďže morská voda je tu vhodná na liečenie astmy, bronchitídy a reumatických ochorení.Fakultatívne výlety:

Krk- Vrbnik (loď)

Krk tour (loď)

Rab (loď)

Plitvice

Krk- Baška

Vrbnik 

Večerná Crikvenica

Fish Picnick

Baška

Plitvice

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
25.08.2017 03.09.2017 9 179,00 € polpenzia autobus   Zobraziť
25.08.2017 03.09.2017 9 179,00 € polpenzia autobus   Zobraziť
26.08.2017 02.09.2017 7 179,00 € polpenzia vlastná doprava   Zobraziť
08.09.2017 17.09.2017 9 137,00 € polpenzia autobus   Zobraziť
09.09.2017 16.09.2017 7 137,00 € polpenzia vlastná doprava   Zobraziť