Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
11

Berlín festival svetiel - letecky

Krajina: Nemecko
Oblasť: Nemecko

Berlín festival svetiel - letecky Berlín festival svetiel - letecky Berlín festival svetiel - letecky Berlín festival svetiel - letecky Berlín festival svetiel - letecky Berlín festival svetiel - letecky
 
Názor CK
Novinka roku 2019! Berlín letecky počas Festivalu svetiel! Navštívte s nami hlavné mesto Nemecka a spoznajte s nami všetky jeho krásy!

Rámcový program zájazdu
1.deň: V skorých ranných hodinách odchod z Bratislavy do Brna na letisko. Odlet z Brna do Berlína. Prílet na letisko Schonefeld a presun do hotela v Berlíne. Prvá spoločná prechádzka centrom nemeckej metropoli a po zotmení účasť na Festivale svetiel, kde sa najvýznamnejšie budovy a pamiatky mesta obliekajú do svetelných inštalácií najrôznejších námetov , farieb a tvarov. Na festivale je možné stráviť tri večery na rôznych miestach. Nocľah. 2.deň: Po raňajkách peší okruh mestom s využitím MHD, prehliadka najvýznamnejších pamiatok - Alexanderplatz, radnica, televízna veža, Braniborská brána, Reichstag, bulvár Unter den Linden, Kurfurstendamm, Postdammer Platz. Popoludní je možnosť k návšteve niektorého z mnohých múzeí na Muzejnom ostrove a inde - Gemaldegalerie, Egyptské múzeum, Alte Nationalgalerie, Pergamonmuseum. Večer Festival svetiel. Nocľah v hoteli. 3.deň: Po raňajkách ďalší program so sprievodcom s využitím MHD. Možnosť navštíviť Olympijský štadión . Zámok a park Charlottenburg , možnosť plavby loďou po rieke. Potom možnosť návštevy populárneho múzea historických vozidiel Classic Remise (vstup zdarma) , prípadne voľno k nákupom. V podvečer návrat do centra , kde prebieha ďalší program Festivalu svetiel. Nocľah v hoteli. 4.deň: Po raňajkách presun na letisko Berlín a odlet do Brna. Prílet okolo obeda , následne transfer do Bratislavy.

Základná cena zahŕňa
transfer na letisko v Brne tam aj späť, leteckú dopravu Brno - Berlín- Brno, príručnú batožinu do 10 kg, 3 x ubytovanie v hoteli, 3 x raňajky, cestu z letiska do hotela a späť, spoločný lístok na MHD platnú počas programu so sprievodcom, služby sprievodcu.

Základná cena nezahŕňa
príplatok za batožinu do 20 kg 52,-€, komplexné cestovné poistenie

Poznámky a informácie
Novinka roku 2019! Berlín letecky počas Festivalu svetiel! Navštívte s nami hlavné mesto Nemecka a spoznajte s nami všetky jeho krásy!

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
12.10.2019 15.10.2019 4 439,00 €   Zobraziť