Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
11

Jesenné prázdniny so športom na Morave

Krajina: Česká republika
Oblasť: Česká republika

Jesenné prázdniny so športom na Morave Jesenné prázdniny so športom na Morave Jesenné prázdniny so športom na Morave Jesenné prázdniny so športom na Morave Jesenné prázdniny so športom na Morave Jesenné prázdniny so športom na Morave Jesenné prázdniny so športom na Morave Jesenné prázdniny so športom na Morave Jesenné prázdniny so športom na Morave Jesenné prázdniny so športom na Morave Jesenné prázdniny so športom na Morave Jesenné prázdniny so športom na Morave Jesenné prázdniny so športom na Morave Jesenné prázdniny so športom na Morave Jesenné prázdniny so športom na Morave Jesenné prázdniny so športom na Morave Jesenné prázdniny so športom na Morave Jesenné prázdniny so športom na Morave Jesenné prázdniny so športom na Morave Jesenné prázdniny so športom na Morave Jesenné prázdniny so športom na Morave Jesenné prázdniny so športom na Morave Jesenné prázdniny so športom na Morave Jesenné prázdniny so športom na Morave Jesenné prázdniny so športom na Morave Jesenné prázdniny so športom na Morave
 
Popis, poloha strediska
Hotel Sport je situovaný v obci Véska, neďaleko hlavného regionálneho centra mesta Olomouc. Napriek blízkosti k Olomoucu sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí zasadenom na úpätí Oderských vrchov. V tesnom susedstve sa nachádza miestny športový areál, ktorý zahŕňa golfové ihrisko, tenisové kurty, viacúčelové ihrisko, krytú halu a množstvo ďalších aktivít. Nedaleko je situovaný aj lyžiarsky skiareál Hlubočky a Hrubá Voda u Olomouce. Okolitá príroda s množstvom cyklotras a cyklosteziek ponúka vynikajúce podmienky pre cyklistov Novo otvorený hotel ponúka svojim hosťom ubytovanie v 30 komfortne vybavených dvojlôžkových izbách a 4 rodinných izbách s možnosťou prístelky pre dve osoby. Všetky izby majú vlastný balkón alebo francúzske okno s výhľadom na golfové ihrisko alebo Oderské vrchy. K štandardnému vybaveniu izieb patrí SAT TV, trezor, minibar, samozřejmostí je tiež WiFi pripojenie na internet vo všetkých hotelových izbách zdarma. K dispozícii je reštaurácia, letná terasa, bowling, sky bar s krásnym výhľadom, fitnes, konferenčné priestory až pre 80 osôb, nová multifunkčná športová hala, krytý bazén s whirpoolkou a wellness centrum. To všetko s parkovaním priamo u hotela.

Rámcový program zájazdu
Pobyt v hoteli je individuálny - relaxačný. Pre tých ktorí radi športujú sme pripravili počas pobytu športové aktivity a pre deti animačné programy . Hlavným ťahákom bude - Tenisový turnaj Morava Cup ktorý by sa hral ako turnaj družstiev (dvojíc) - systém jedna štvorhra na súťažný set + 2 dvojhry na tajbrejk ) - sobota od 9.00 - 17.00 hod - štartovné cca 25 € / hráč - ak bude počasie - hralo by sa vonku na antuke (5 kurtov) , ak nie - tak v hale (2 kurty) systém prispôsobíme počtu prihlásených dvojíc. Okrem tenisového turnaja by sme prípadne zorganizovali 1. stolnotenisový turnaj muži / ženy - piatok večer cca 19.00 hod. 2. bedmintonový turnaj žien - sobota - telocvičňa 11.00 hod. štartovne cca 8 € / hráčka 3. detský bowlingový turnaj - sobota 18.00 - 19.00 hod štartovné 5 €/ dieťa 4. bowlingový turnaj dvojíc dospelých - sobota 21.00 - 23.00 hod. 7 €/ hráč 5. exibičný prestížny futbalový zápas osobností - starí versus mladí - 10.00 hod. 5 €/ družstvo - porazení platia pivo víťazom ! Keďže očakávame účasť viacerých detí pripravili sme pre nich - detský bowlingový turnaj. Pre Vaše deti sme počas športovania v čase cca od 10.00 - 11.30 hod a od 15.00.- 16.30 hod zabezpečili animátorky, ktoré sa budú venovať Vašim detičkám.

Cena zahŕňa
Cena zahŕňa : 2 x ubytovanie v 4* hoteli , 2 x polpenzia , vstup do krytého bazéna, animacie pre deti

Cena nezahŕňa
Cena nezahřňa : všetky športové suťaže pre deti a dospelých , dopravu , komplexné cestovné poistenie

Poznámky a informácie
Kapacita hotela je obmedzená , preto prosíme prípadných záujemcov - prihlasujte sa čo najskôr.

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
27.10.2017 29.10.2017 3 99,00 €   Zobraziť