Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
11

Jesenné prázdniny v Tanzánií a Zanzibare

Krajina: Tanzania
Oblasť: Tanzania

Jesenné prázdniny v Tanzánií a Zanzibare Jesenné prázdniny v Tanzánií a Zanzibare Jesenné prázdniny v Tanzánií a Zanzibare Jesenné prázdniny v Tanzánií a Zanzibare Jesenné prázdniny v Tanzánií a Zanzibare Jesenné prázdniny v Tanzánií a Zanzibare Jesenné prázdniny v Tanzánií a Zanzibare
 
Rámcový program zájazdu
Program zájazdu: 1. deň: O 18.00 hod. transfer Bratislava - letisko Viedeň. O 21.30 hod. let Viedeň - Doha - Kilimanjaro spol. QATAR AIRWAYS (3,5 hod. stop v Dohe). 2. deň : O 14.20 hod. prílet do Tanzánie, pasové a vízové formality za asistencie slovenského sprievodcu , transfer 4x4 offroadmi (6-7 osôb v jednom aute) do národného parku NGORONGORO (cca 3,5 hod.) o 19.00 hod. ubytovanie v 5* safari NEPTUNE NGORONGORO LUXURY LODGE (luxury suite): http://www.neptunehotels.com/en/hotels/neptune-ngorongoro-luxury-lodge ,večera v lodge. 3. - 4. deň : Raňajky ,celodenné safari na 4x4 offroadoch v Ngorongoro s profesionálnym rangerom (piknik obed) večera v lodge . 5. deň : Raňajky ,transfer 4x4 offroadmi (6-7 osôb v jednom aute) na letisko Arusha (cca 3,5 hod.), cestou obed v miestnej reštaurácii ,popoludňajší miestny let Arusha - Zanzibar (cca 1 hod.) po prílete na ostrov ZANZIBAR transfer minibusom do hotela na severozápadnom pobreží - Nungwi (cca 1 hod.) ubytovanie v 5* plážovom rezorte EMERALD HIDEWAY OF NUNGWI (junior suite): http://www.hideawaynungwi.com/en/ Následne večera v hoteli . 6. - 9. deň : Voľný plážový program s all inclusive (slnko, more, pláž, bazén, plážové a vodné športy, zábava, výlety po ostrove) 10. deň :Raňajky dopoludňajší voľný plážový program ,skorý obed ,12.00 hod. odubytovanie a transfer z hotela na letisko Zanzibar (cca 1 hod.) ,15.40 hod. let Zanzibar - Doha - Viedeň spol. QATAR AIRWAYS.

Cena zahŕňa
CENA ZAHŔŇA: Transfer Bratislava - letisko Viedeň a späť , let Viedeň - Doha - Kilimanjaro a Zanzibar - Doha - Viedeň spol. QATAR AIRWAYS + miestny let Arusha - Zanzibar ,letiskové, palivové a bezpečnostné poplatky ,občerstvenie na palube lietadla QATAR AIRWAYS = teplý a studený catering vrátane nealko a alko nápojov , transfer 4x4 offroadmi letisko Kilimanjaro - NP Ngorongoro - letisko Arusha (1x s obedom) ,3x ubytovanie s plnou penziou v 5* safari NEPTUNE NGORONGORO LUXURY LODGE v NP Ngorongoro , 2x celodenné safari v Ngorongoro na 4x4 offroadoch s profesionálnym rangerom , minibus transfer letisko Zanzibar - plážový hotel a späť ,5x ubytovanie s all inclusive v 5* plážovom rezorte EMERALD HIDEAWAY NUNGWI na Zanzibare ,vstupy do Ngorongoro , informačné a asistenčné služby profesionálneho SLOVENSKÉHO sprievodcu počas celého zájazdu.

Cena nezahŕňa
CENA NEZAHŔŇA: Komplexné cestovné poistenie, turistické víza do Tanzánie = 50 USD / osoba (platia sa na letisku Kilimanjaro po prílete do Tanzánie) ,iné služby, vstupy, prepitné pre miestnych sprievodcov, rangerov a šoférov (obvykle 5 USD / osoba a deň) - nepovinné ,fakultatívne výlety so slovenským sprievodcom na Zanzibare.

Poznámky a informácie
Max. veľkosť skupiny = 20 osôb + slovenský sprievodca Pre tento zájazd neplatia žiadne zľavy okrem vernostného bonusu pre stáleho zákazníka . Sedieť na okraji vyhasnutej sopky a pozorovať pestro zastúpenú divokú zver, ako vo veľkej prírodnej zoo, je fascinujúce a neobvyklé divadlo. Odohráva sa vo východnej časti Afriky v krajine s názvom Tanzánia. Kilimanjaro, Ngorongoro, Serengeti a Zanzibar sú najvyhľadávanejšie destinácie, všetky zabalené do jednej krajiny. Krásna a divoká príroda však ani zďaleka nie je všetko, čo ponúka. V časovom rozpätí niekoľkých hodín si môžete zaleňošiť na idylických plážach, prezrieť ruiny starobylých svahilských miest, alebo preskúmať kultúrnu mozaiku viac ako stovky etnických skupín tvoriacich domorodé obyvateľstvo. Vydajte sa na dovolenku práve do tohto kúta sveta a zažite pravú Afriku v jej tesnej blízkosti.

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
29.10.2017 08.11.2017 11 3 975,00 €   Zobraziť