Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
11

Kanárske ostrovy - Tenerife (juh) trošku inak

Krajina: Španielsko
Oblasť: Španielsko

Kanárske ostrovy - Tenerife (juh) trošku inak Kanárske ostrovy - Tenerife (juh) trošku inak Kanárske ostrovy - Tenerife (juh) trošku inak Kanárske ostrovy - Tenerife (juh) trošku inak Kanárske ostrovy - Tenerife (juh) trošku inak Kanárske ostrovy - Tenerife (juh) trošku inak Kanárske ostrovy - Tenerife (juh) trošku inak
 
Rámcový program zájazdu
1. deň: Popoludní transfer z Bratislavy do Brna na letisko. Odlet z Brna na ostrov Tenerife, prílet v neskorých večerných hodinách. Transfer autobusom do prímorského letoviska Playa de Las Americas, na juhu ostrova, ubytovanie v hoteli Zentral Center pri mori. 2. deň: Po raňajkách v hoteli (bohaté švédske stoly) schôdzka s miestnym sprievodcom, relaxácia . Letovisko leží na brehu Atlantického oceánu , možnosť využitia hotelových bazénov alebo pláže s čiernym pieskom či impozantné morské kúpele, večera v hoteli (tiež bohaté bufetové stoly). 3. deň: Po raňajkách v hoteli , odchod autobusom na prvý poznávací výlet do hôr v severozápadnej časti ostrova. Orotava je malebné historické mesto pod horami s radom impozantných cirkevných i svetských pamiatok, podhorie najvyššej hory Španielska, spiacej sopky Pico de Teide , v nadmorskej výške cca 2250 m si prezrieme starý kráter s priemerom viac ako 17 km (možnosť krátkej túry lávovým poľom). Potom vyjdeme lanovkou až pod vrchol, odkiaľ je nádherný výhľad nie len na celý ostrov Tenerife , ale takmer na celé kanárske súostrovie. Večera v hoteli. 4. a 5. deň: Po raňajkách celý deň voľno k relaxácií pri bazéne alebo pri mori. Fakultatívne možnosť návštevy nedaľekého Siam Parku (ohromný aquapark) alebo požičanie osobného automobilu k individuálnym cestám po ostrove. Večera v hoteli. 6. deň: Po raňajkách plavba loďou do južných vôd , kde je možné z paluby pozorovať delfíny a veľryby. Občerstvenie na lodi. Popoludní relaxácia pri bazéne alebo pláži . Večera v hoteli. 7. deň: Po raňajkách opäť relaxácia pri bazéne alebo mori. Večera v hoteli. 8. deň: Po raňajkách voľno na relaxáciu, popoludní transfer na letisko a odlet späť do Brna. Následne transfer do Bratislavy. Návrat pred polnocou.

Základná cena zahŕňa
letenka Brno- Tenerife - Brno, letiskové taxy, transfer na letisko v Brne tam a späť, transfer z letiska do hotela a späť, 7 x ubytovanie v 4*hoteli, 7 x polpenzia , 2 výlety po ostrove, služby sprievodcu.

Základná cena nezahŕňa
príplatok za jednolôžkovú izbu 192,-€, prípadne vstupy, komplexné cestovné poistenie

Poznámky a informácie
TENERIFE - JUH

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
14.10.2019 21.10.2019 8 999,00 €   Zobraziť