Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
11

Maďarská inšpirácia

Krajina: Maďarsko
Oblasť: Maďarsko

Maďarská inšpirácia Maďarská inšpirácia Maďarská inšpirácia Maďarská inšpirácia Maďarská inšpirácia
 
Rámcový program zájazdu
1. deň: Ráno odchod z Bratislavy .Do Budapešti prídeme dopoludnia, prezrieme si Budínsky hrad, Matyášov chrám, Rybársku baštu, Mestskú tržnicu (Vásárcsarnok), ulicu Váci, baziliku sv. Štefana, Námestie hrdinov, v ktorého blízkosti sa nachádza Mestský park, Zoo a ďalšie pamiatky. Navečer odchod do hotela v oblasti Egeri alebo Miškolca. 2. deň: Po raňajkách odchod do mestečka Tokaj, centra svetoznámej vinárskej oblasti, ktorej poklad budeme mať možnosť ochutnať. Popoludní kúpanie v jaskynných termálnych kúpeľoch v Miškolci Tapolca, potom prehliadka župného mesta Miškolc. Večera v špičkovej reštaurácii v Údolí krásnych žien(Szépasszonyvölgy),spojená s degustáciou egerskej oblasti. Návrat na ubytovanie. 3. deň: Po raňajkách prechádzka malebnými uličkami historického centra Egeru s prehliadkou Baziliky, Námestia Dobó tér, možnosť návštevy hradného areálu s výhľadmi na staré mesto a okolité vinice. V miestnych vinotékach možnosť zakúpiť typické vína ako Egri bikavér a Egri leányka. Okolo poludnia kúpanie v kúpeľoch v Egeri alebo v Mezőkövesd, ponúkajúcich niekoľko vonkajších krytých bazénov, na plávanie až po termálne, s vodou teplou až 38 ° C. Popoludní odchod domov, príchod do Bratislavy okolo 22:00hod..

Základná cena zahŕňa
dopravu luxusným autobusom, 2 x ubytovanie , 2x raňajky, 1x večera v maďarskom štýle s ochutnávkou vína, sprievodcovské služby

Základná cena nezahŕňa
vinárska firma v Tokaji s degustáciou a občerstvením 15,-€, Tapolca- termálne kúpele v jaskyni 10,-€, Eger- termálne kúpele 8,-€, komplexné cestovné poistenie.

Poznámky a informácie
CK si vyhradzuje právo na zmenu programu.

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
20.09.2019 22.09.2019 3 189,00 €   Zobraziť
26.10.2019 28.10.2019 3 189,00 €   Zobraziť