Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
11

Bükfürdö – Sárvár – Hévíz/ Kehida

Krajina: Maďarsko
Oblasť: Maďarsko

Bükfürdö – Sárvár – Hévíz/ Kehida Bükfürdö – Sárvár – Hévíz/ Kehida Bükfürdö – Sárvár – Hévíz/ Kehida Bükfürdö – Sárvár – Hévíz/ Kehida Bükfürdö – Sárvár – Hévíz/ Kehida Bükfürdö – Sárvár – Hévíz/ Kehida Bükfürdö – Sárvár – Hévíz/ Kehida Bükfürdö – Sárvár – Hévíz/ Kehida Bükfürdö – Sárvár – Hévíz/ Kehida
 
Rámcový program zájazdu
1. deň: Odchod z Bratislavy skoro ráno smer Šopron - čo do počtu pamiatok najbohatšie mesto v Maďarsku, krivoľaké úzke uličky lákajú k romantickej prechádzke - prehliadka so sprievodcom. Popoludní príchod do Bükfürdő a zhruba štvorhodinové kúpanie v kúpeľoch. Potom ubytovanie v penzióne v Büku, možnosť večere, nocľah. 2. deň: Po raňajkách odchod smerom k Balatonu, po ceste zastávka pod hradom Sümeg, ktorý patrí k najzachovalejším v krajine. Cesta pozdĺž pobrežia Balatonu sa zastávkou v oblasti Badacsony, presláveného výrobou vína Badacsonyi Szürkebarát. Prehliadka Keszthely - najstaršie a najväčšie mesto na pobreží Balatonu, založené už v rímskom období. Najatraktívnejšou pamiatkou je krásny barokový zámok Festeticsovcov. Popoludní kúpanie v termálnych kúpeľoch v Hévíz - druhé najväčšie jazero s termálnou vodou na svete, s hladinou pokrytou leknami. Každú sekundu vyráža na povrch 420 litrov vody bohatej na síru, fosfor a minerálne látky. Večer návrat na ubytovanie, možnosť večere, nocľah. 3. deň: Po raňajkách celodenný pobyt v kúpeľoch Bükfürdő alebo odchod do mestečka Sárvár, ktoré je zaujímavé nielen svojou stredovekou vodnou pevnosťou, ale najmä termálnymi kúpeľmi, ktoré patria k najmodernejším v Maďarsku - celodenné kúpanie. V popoludňajších hodinách odchod domov s príchodom do Bratislavy okolo 20.00.

Základná cena zahŕňa
dopravu luxusným autokarom, ubytovanie v dvojposteľových izbách v penzióne v Büku, 2x raňajky, služby sprievodcu a poistenie CK pre prípad úpadku.

Základná cena nezahŕňa
vstupné do termálnych kúpeľov, prípadné pobytové taxy , komplexné cestovné poistenie Fakultatívne:Balíček vstupov do Bükfürdő, Sárváru a Hévízu/Kehidy 38,- eur/ osoba, 3 x Bukfurdo 41,- eur/osoba, 2 x Bukfurdo + 1 x Sárvár 41,-€/osoba, 2 x večera 22,- eur /osoba Upozorňujeme, že v marcovom, aprílovom, októbrovej a novembrovom termíne je kúpanie v Hévíz nahradené kúpaním v Kehide.

Poznámky a informácie
Relaxačný víkend v troch najlepších termálnych kúpeľoch Maďarska, možno využiť aj ako trojdňový pobyt iba v Bükfürdő

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
15.11.2019 17.11.2019 3 179,00 €   Zobraziť