Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
11

Malta a Gozo

Krajina: Malta
Oblasť: Malta

Malta a Gozo Malta a Gozo Malta a Gozo Malta a Gozo Malta a Gozo
 
Rámcový program zájazdu
1. deň: Odlet z Viedne prílet na Maltu, transfer do hotela, zoznámenie sa s okolím, nocľah. 2. deň: Po raňajkách La Valetta, hlavné mesto ostrova na zozname UNESCO s dokonalým systémom opevnenie z polovice 16. storočia, záhrady Baracca s prekrásnym výhľadom na prístav, katedrála sv. Jána, Palác veľmajstrov rádu maltézskych rytierov, sídlo parlamentu a sídlo prezidenta. Popoludní tradičná rybárska dedinka Marsaxlokk, s malebným prístavom s tradičnými farebnými člnmi, plná typických reštaurácií a taverien ponúkajúcich prevažne ryby a plody mora. Návrat do hotela na ubytovanie, nocľah. 3. deň: Po raňajkách prehliadka prehistorickej lokality s chrámami Hagar Qim a Mnajdra, ktoré patria k najpôsobivejším maltským pamiatkam a sú opradené mnohými záhadami a legendami, tunajšie okolie ponúka tiež nádherné prímorské scenérie. Popoludní bývalé hlavné mesto ostrova Mdina, predstavujúce to najlepšie z historickej Malty. Tunajšie úzke uličky lákajú k prechádzkam, z terasy za katedrálou je úchvatný výhľad na celý ostrov. Ďalej Rabat, v ktorom sa nachádzajú katakomby sv. Pavla a Agáty, v ktorých boli pochovávaní prví kresťanskí obyvatelia ostrova. Zastávka na úchvatných útesoch Dingli. Návrat na ubytovanie, nocľah. 4. deň: Po raňajkách celodenný výlet na ostrov Gozo. Z trajektu sú pekné pohľady na najmenší ostrov maltského súostrovia Comino. Gozo má svoju typickú atmosféru, podľa legiend ,bol kedysi obývaný nymfou Kalypsó. Medzi najzaujímavejšie atrakcie patrí prehistorický chrám Ggantija , nazývaná aj Veža obrov, prírodný úkaz Modré okno a tzv. vnútorné more. Návšteva hlavného mesta ostrova Victorias, s citadelou a katedrálou. Voľno k nákupom, návrat na ubytovanie, nocľah. 5. deň: Po raňajkách prehliadka okolia hlavného mesta La Valetty - zábavnej štvrti St. Julian a Paceville, kam sa chodí po večeroch baviť miestna mládež. Mesto Vittoriosa, bývalé sídlo rádu maltézskych rytierov. Popoludní voľno, ktoré je možné stráviť ďalšou prehliadkou La Valetty alebo prechádzkami po nábreží v štvrti Sliema, nocľah. 6. deň: Po raňajkách osobné voľno, transfer na letisko a odlet do Viedne.

Základná cena zahŕňa
letenka tam a späť Viedeň - Malta ,transfer z letiska do hotela a späť, 5 x ubytovanie v 3* hoteli, 5x raňajky, sprievodcovské služby

Základná cena nezahŕňa
príplatok za jednolôžkovú izbu 172 €, komplexné cestovné poistenie, prípadné vstupy , transfer na / z letisko do Viedne a späť, 4x večera v hoteli 63,-€.

Poznámky a informácie
CK si vyhradzuje právo zmeny programu. CK nezodpovedá za zmeny časov odletov leteckých spoločností.

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
26.09.2019 01.10.2019 6 699,00 €   Zobraziť