Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
10

Hotel Pueblo Camino Real*****

Krajina:
Oblasť:

Hotel Pueblo Camino Real Hotel Pueblo Camino Real Hotel Pueblo Camino Real Hotel Pueblo Camino Real Hotel Pueblo Camino Real Hotel Pueblo Camino Real Hotel Pueblo Camino Real Hotel Pueblo Camino Real Hotel Pueblo Camino Real Hotel Pueblo Camino Real Hotel Pueblo Camino Real Hotel Pueblo Camino Real Hotel Pueblo Camino Real Hotel Pueblo Camino Real Hotel Pueblo Camino Real Hotel Pueblo Camino Real Hotel Pueblo Camino Real Hotel Pueblo Camino Real Hotel Pueblo Camino Real Hotel Pueblo Camino Real Hotel Pueblo Camino Real Hotel Pueblo Camino Real Hotel Pueblo Camino Real Hotel Pueblo Camino Real Hotel Pueblo Camino Real Hotel Pueblo Camino Real
 
Popis lokality
Moderné a rušné letovisko s bohatými možnosťami zábavy a nákupov. Letovisko Torremolinos leží 18 km západne od Malagy, a preto má veľmi dobré spojenie s okolitým svetom. Medzinárodné letisko je vzdialené iba 20 minút. Je tiež ideálnym východiskovým bodom na cesty za svetovými pamiatkami Andalúzie (Alhambra, Granada, Córdoba, Sevilla, Malaga, Maroko), ale aj do exoticky pôsobiaceho Gibraltáru. Názov je zložený z dvoch slov: Torre (veža) a Molinos (mlyny), pretože v oblasti sa v minulosti nachádzal veľký počet vodných mlynov. V súčasnosti ich tu niekoľko zostalo, avšak väčšina týchto technických pamiatok ustúpila hotelovým komplexom. Torremolinos bolo jedným z prvých letovísk na obľúbenej Costa del Sol. Dnes sa delí na niekoľko častí, ktoré sú spojené dlhou piesočnatou plážou s výborným servisom. Torremolinos je vhodným miestom pre všetky typy dovolenkárov, pre milovníkov aktívnej dovolenky, pre vyznávačov poznávania a odporúča sa aj rodinám s deťmi. Ponúka krásne pláže, bohatý nočný život a pekné okolie. S neďalekým letoviskom Benalmádena je spojené promenádou.

Ubytovanie
Hotelový komplex Pueblo Camino Real sa nachádza v peknej záhrade v pokojnej časti letoviska Torremolinos - Los Alamos. Od piesočnatej pláže je oddelený pobrežnou promenádou. Klienti sú ubytovaní v hlavnej budove, v nových častiach hotela alebo vilkách. Príjemný bazénový komplex s ležadlami má výhľad na more. Vzdialenosti pláž 20 m centrum 3 km nákupné možnosti 500 m letisko 8 km Ubytovanie dvojlôžkové izby, možnosť jednej prístelky dvojlôžkové štúdiá, možnosť jednej prístelky apartmány, spálňa a obývacia miestnosť s 2 lôžkami jednolôžkové izby (za príplatok) klimatizácia trezor (za poplatok) TV/SAT chladnička v štvorlôžkových izbách a štúdiách vo vilkách vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy balkón alebo terasa Vybavenie hotela národná kategorizácia (****) WiFi v celom areáli  (zdarma) reštaurácia, 2 bary 2 bazény, detský bazén animácie pre dospelých a deti, detský klub ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma) záhradné solárium s ležadlami (zdarma) stolný tenis (zdarma) minigolf, tenis, boccia (zdarma)

Stravovanie
all inclusive raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov ľahké občerstvenie (pizza, koláčiky a ovocie) počas dňa miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (11.00 - 23.00) zmrzlina animačný program

Pláž
dlhá, piesočnatá pláž so svetlohnedým pieskom a pozvoľným vstupom do mora ležadlá a slnečníky (za poplatok)

Šport a zábava
prenájom bicyklov (za poplatok) plážový volejbal, stolný tenis diskotéky reštaurácie, bary a zábavné podniky

Doprava
letecky Bratislava trvanie letu 3 hod. transfer cca 15 min.

Naša mienka
Hotelový komplex postavený v andalúzskom štýle s výbornou polohou v pokojnej časti letoviska a priamo pri pláži. K dispozícii sú všetky možnosti ubytovania, pre rodiny s dvoma deťmi, ale aj pre 2 samostatné páry. Každodenný animačný program a bohatý bufetový stôl uspokojí každého dovolenkára. Mimoriadne obľúbený hotel.

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
24.08.2017 31.08.2017 7 616,00 € letecky Bratislava letisko   Zobraziť