Dátum od
Dátum do
Krajina
Oblasť
Doprava
Stravovanie
Trvanie
Kategória ubytovania
 

taliansko

privátny apartmán DADA***

Mobilné domy AUTOTOUR

Chorvátsko, Vranjica - kemping Belvedere


Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný počet dní
Chorvátsko, Vranjica Ľubovoľný deň nástupu
10

Hotel Parasol Garden (all inclusive)****

Krajina:
Oblasť:

Hotel Parasol Garden (all inclusive) Hotel Parasol Garden (all inclusive) Hotel Parasol Garden (all inclusive) Hotel Parasol Garden (all inclusive) Hotel Parasol Garden (all inclusive) Hotel Parasol Garden (all inclusive) Hotel Parasol Garden (all inclusive) Hotel Parasol Garden (all inclusive) Hotel Parasol Garden (all inclusive) Hotel Parasol Garden (all inclusive) Hotel Parasol Garden (all inclusive) Hotel Parasol Garden (all inclusive) Hotel Parasol Garden (all inclusive) Hotel Parasol Garden (all inclusive) Hotel Parasol Garden (all inclusive) Hotel Parasol Garden (all inclusive) Hotel Parasol Garden (all inclusive) Hotel Parasol Garden (all inclusive) Hotel Parasol Garden (all inclusive) Hotel Parasol Garden (all inclusive) Hotel Parasol Garden (all inclusive) Hotel Parasol Garden (all inclusive) Hotel Parasol Garden (all inclusive) Hotel Parasol Garden (all inclusive)
 
Popis lokality
Moderné a rušné letovisko s bohatými možnosťami zábavy a nákupov. Letovisko Torremolinos leží 18 km západne od Malagy, a preto má veľmi dobré spojenie s okolitým svetom. Medzinárodné letisko je vzdialené iba 20 minút. Je tiež ideálnym východiskovým bodom na cesty za svetovými pamiatkami Andalúzie (Alhambra, Granada, Córdoba, Sevilla, Malaga, Maroko), ale aj do exoticky pôsobiaceho Gibraltáru. Názov je zložený z dvoch slov: Torre (veža) a Molinos (mlyny), pretože v oblasti sa v minulosti nachádzal veľký počet vodných mlynov. V súčasnosti ich tu niekoľko zostalo, avšak väčšina týchto technických pamiatok ustúpila hotelovým komplexom. Torremolinos bolo jedným z prvých letovísk na obľúbenej Costa del Sol. Dnes sa delí na niekoľko častí, ktoré sú spojené dlhou piesočnatou plážou s výborným servisom. Torremolinos je vhodným miestom pre všetky typy dovolenkárov, pre milovníkov aktívnej dovolenky, pre vyznávačov poznávania a odporúča sa aj rodinám s deťmi. Ponúka krásne pláže, bohatý nočný život a pekné okolie. S neďalekým letoviskom Benalmádena je spojené promenádou.

Ubytovanie
Hotelový komplex s príjemnou atmosférou sa nachádza v pokojnej časti atraktívneho letoviska Torremolinos v zóne Playamar. Vzdialenosti pláž 100 m centrum 900 m nákupné možnosti 200 m letisko 8 km Ubytovanie dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky dvojlôžkové izby Superior s možnosťou až dvoch prísteliek (za príplatok) jednolôžkové izby (za príplatok) TV/SAT, telefón, trezor (za poplatok) klimatizácia, stropný ventilátor vlastné sociálne zariadenie balkón alebo terasa Vybavenie hotela národná kategorizácia (***) vstupná hala s recepciou reštaurácia, bar (lobby, pool) terasa a záhrada vonkajší bazén s jacuzzi, detský bazén ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma) TV miestnosť WiFi zdarma v celom areáli hotela obchodík so suvenírmi

Stravovanie
all inclusive raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (11.00 – 23.00) ľahké občerstvenie, snack (11.00 - 19.00) popoludní koláče, káva, čaj (16.00 - 18.00)

Pláž
široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora ležadlá a slnečníky (za poplatok)

Šport a zábava
denne animačné programy, kuchárska show detské ihrisko lukostreľba, stolný tenis, vodné pólo, šípky bowling a vodné športy (za poplatok) golfové ihrisko 600 m od hotela

Doprava
letecky Bratislava trvanie letu 3 hod. transfer cca 15 min

Naša mienka
Veľmi dobrý pomer ceny a poskytovaných služieb. Vyniká krásna záhrada s vysokými palmami, ktoré svojim tieňom pre lehátka v okolí bazéna vytvárajú nefalšovanú dovolenkovú atmosféru. Hotel má výbornú polohu neďaleko pláže a v pokojnej časti letoviska.

Termíny:


Dátum od Dátum do Počet dní Cena Poznámka  
24.08.2017 31.08.2017 7 564,00 € letecky Bratislava letisko   Zobraziť